מרמלדה 2
 

מי אנחנו

מרמלדה 2 הוא מתחם קניות שוקק ומאיר עיניים המיועד למכירה, רכישה ומסירה של פריטים יד שנייה.

כאן נפגשים אנשים שמכירים את יוקר המחייה מקרוב ושהסביבה יקרה ללבם. אנשים שמעוניינים להתקיים ולהתקדם בשמחה ובכיף, להיפרד מפריטים שסיימו את תפקידם ולהתחבר עם פריטים שקנו את לבם - והכל במחירים נוחים ואפשריים.

במרמלדה 2 תמצאו שני חידושים עיקריים שהופכים את חווית הקניה והמכירה של מוצרי יד שנייה לנוחה מאי פעם -

 1. תשלום בלחיצת כפתור

  להבדיל מאתרי מכירות אחרים לפריטים יד שנייה, מאפשר מרמלדה 2 למבקריו ליהנות מתשלום מאובטח און-ליין בלי לצאת מהבית ומבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי. כל שאתם צריכים זה חשבון PayPal ואתם שם. יש!

 2. חווית שופינג נעימה

  אחרי שהתנסינו באתרי יד שנייה בארץ ובעולם, החלטנו לשים דגש על חוויית המשתמש באתר ולברוא פלטפורמה מכבדת, מעוצבת ונעימה, המיועדת לפריטים שאהבתם (וכעת בשלים לצאת לדרך חדשה). ממשק העלאת המוצרים פשוט ונח ומתאים לכל אחד, גם לאנשים שאינם בקיאים ברזי המכירות באינטרנט ולא עשו זאת מעולם. במילים אחרות - זאת ההזדמנות שלכם למכור את הספה שלכם מבלי לטבוע בים של מקררים וטוסטרים.

  בכך מצטרפת חברת "מרמלדה ניו מדיה בע"מ" למלחמה ביוקר המחייה, ולמאמץ לשמירה על הסביבה, ומאפשרת חוויה ירוקה, חסכונית ונכונה הן למוכרים והן לקונים.

  התחילו לטייל באתר, העלו פריטים שאתם כבר לא צריכים (הסתכלו רגע סביבכם - יש לכם לפחות 20), פנו מקום לפריטים שאתם דווקא כן צריכים, והעבירו את הבשורה הלאה.

  חשוב לציין שלמרמלדה 2 אין אחריות על מחירי הפריטים, מצבם, יעילות המשלוח והשירות וכו'. עם זאת אנחנו מאמינים שיהיה בסדר (לפרטים נוספים היכנסו לתקנון האתר).

קנייה מאובטחת

ניתן לקנות וגם לקבל תשלומים דרך האתר באופן מאובטח, בלי להסתובב עם מזומן ובלי לחשוף את כרטיס האשראי שלכם

מהפכת ה-ReUse

גם אם אתם יודעים מה אתם מחפשים, וגם אם אתם סתם משוטטים - קניית מוצרי יד שנייה היא האופציה החסכונית והירוקה

מוכרים או מוסרים את מה שלא צריכים

ההזדמנות שלכם לשמח מישהו עם הדברים שבמילא אתם לא צריכים, ועל הדרך לאוורר את הסלון ולהרוויח כסף ממקור לא צפוי